Çocuklar İçin Yapboz Lite

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 36 MB
  • Version 1.7
  • Dil İngilizce
  • Firma little apple
Birbirinden harika yapbozların olduğu bu oyunda siz de çok eğleneceksiniz. Hemen indirin ve deneyin.

Birbirinden farklı hayvanların yapbozu bulunan bu oyunda çocuklar kendilerini çok rahat hissedecekler. Siz de çocuğunuzun okula başladığı zaman diğer arkadaşlarından önde olmasını istiyorsanız bu tarz oyunlar ile onun hem zeka hem el becerisi hem de eğlence kapasitesini geliştirecek oyunlar oynamasını sağlamalısınız. Yapboz oyunlarının en iyilerinden olan bu oyuna bayılacaksınız.

Bu oyun tarzlarının en başında ise yapbozlar gelmektedir. Eksik kalan parçaların nereye konulacağı konusunda çocukların tartışmaya düştüğü ve bu soruların cevaplarını düşünürken de zeka gelişimi sağladıkları harika bir eğlence ve beceri oyun tarzıdır. Oyun içerisinde bulunan yapbozlar ile çocuğunuzun zeka seviyesi artacak ve okula döneminde arkadaşlarından önde olacaktır. Siz de çocuğunuzun hem zeki hem de hayvan sever olmasını istiyorsanız bu oyun sizin için harika bir tercih olacaktır.

Bu mükemmel oyun çocukların sadece zihinsel değil sosyal ve duygusal gelişimini de destekleyecektir.Verimli zaman geçirmenin altın anahtarı olan bu oyun ile çocuklar artık çok daha mutlu olacak. Çocuğunuzun zeka seviyesine ve eğlence kapasitesine son derece faydalı olacak olan oyunlar ile siz de çocuğunuzun gelişmesini istiyorsanız hemen indir butonuna basın ki daha fazla geç kalmayın. Mükemmel özelliklere sahip olan bu oyun çocuğunuzu bir adım daha ileri taşıyacak.

Çocuklar İçin Yapboz Lite indir